Braća Antonio i Mihael Lukač nastupili na Croatia Openu!

Jučer je u Zagrebu održan jaki međunaordni UWW turnir u hrvanju GR i WW načinom za uzrast kadetkinja i kadeta. Uz sudjelovanje preko 140 hrvačica i hrvača iz 13 zemalja, unatoč ograničenjima zbog COVID-19 pandemije, preko Live Stream servisa ljubitelji hrvanja mogli su pratiti odlične, zanimljive i atraktivne borbe u odličnoj organizaciji Saveza hrvačkih športova grada Zagreba. Ekipno su nakon završetka svih borbi najuspješniji bili reprezentacija Mađarske, ispred reprezentacije Hrvatske i Poljske u uzrastu kadeta, dok je u uzrastu kadetkinja ekipno prvo mjesto također osvojila ekipa Mađarske, ispred ekipe Hrvatske i Švicarske. Naši članovi Antonio i Mihael Lukač nastupili su za reprezentaciju i nisu prošli u daljnu fazu natjecanja jer su njihovi protivnici izgubili. Pohvale dečkima na dobrim borbama i uz puno rada i truda ne sumnjamo u daljnji napredak naših članova. Ostali naši reprezentativci također su pokazali da su unatoč poteškoćama u treniranju napredovali i dali svoje trenutne maksimume i osvojili još nekoliko medalja, u ovoj ponovit ćemo vrlo jakoj konkurenciji.