Kristijan i Nermin prvaci Hrvatske!!!!

Danas u Brezovici održano je Prvenstvo Hrvatske grčko rimskim načinom za uzrast kadeta. Na ovome natjecanju nastupilo je 78 natjecatelja iz 19 klubova iz cijele Hrvatske. Naš klub Zagreb Hrvanje nastupio je sa šest natjecatelja i osvojio ekipno visoko II mjesto sa osvojenih V medalja. Ovo je samo dokaz kontinuiranog rada iz godinu u godinu (dvije godine ekipno I mjesto u uzrastu kadeta). Ove godine ekipno I mjesto ostvarila je ekipa Herkula iz Zagreba, te im ovim putem čestitamo! Za naš klub nastupili su i osvojili sljedeće rezultate: 48kg Robert Bosnjak II mjesto 51kg Sven Kremenović III mjesto 60kg Josip Hader III mjesto 65kg Kristijan Bošnjak I mjesto 80kg Nermin Berberovic I mjesto 92kg Marko Miketek V mjesto Čestitamo svima na osvojenim rezultatima i onima koji ovaj puta nisu uspjeli doći na postolje. Kontinuirani rad sigurno daje u konačnici i rezultat, zato tigrovi, glavu gore i idemo još jače i bolje u nove izazove!!!