• Zg02
  • 01221
  • 01222

Kristijan Bošnjak srebrni na UWW međunarodnom turniru "Croatia Open"!!!

Danas se u športskoj dvorani Peščenica održao međunarodni turnir "Croatia Open" za uzrast kadeta. Kristijan Bošnjak nastupio je za kadetsku reprezentaciju Hrvatske i sa tri uvjerljive pobjede stigao do finala. Redom je pobijedio predstavnike Srbije, Hrvatske i Češke republike. U finalu se sastao sa predstavnikom Mađarske koji je na kraju pobijedio našeg tigra Kristijana. Veliki je ovo uspjeh za ovoga talentiranog i vrijednog sportaša. Nadamo se da će ovakvih rezultata biti sve više, jer Kristijan Bošnjakj to pokazuje svojim hrvačkim umijećem na natjecanjima. Bravo Kiki!!!

MARIN ZOVKO PRVAK HRVATSKE ZA UZRAST MLAĐIH DJEČAKA!!!

Danas se u Zagrebu u školskoj sportskoj dvorani Peščenica održalo nama najzanimljivije prvenstvo Hrvatske za uzrast mlađih dječaka. Naš klub nastupio je sa 10 natjecatelja i osvojio ekipno 3 mjesto. Put do medalje nije bio nimalo lagan, a osvojili su je: 33kg Josip Vukelić 3 mjesto 49kg Ivan Hader 3 mjesto 54kg Marin Zovko 1 mjesto 65kg Teo Dizdar 3 mjesto Peta mjesta osvojili su: Sandro Mihalić i Noah Duka Ostatak ekipe nije uspio izboriti borbu za medalju. Možemo samo konstatirati i čestitati našim mladim tigrovima koji su se odlično borili i ostavili odličan utisak za daljnji napredak u budućnosti. Straha nema za naše tigrove jer se nadamo da će nas još puno puta učiniti ponosnim. Čestitamo svima na odličnim borbama a pogotovo osvajačima medalja!

Petra Horvat srebrna u Sarajevu!

Naša članica Petra Horvat u sklopu Hrvatske hrvačke reprezentacije ovog je vikenda nastupila na 13. Kupu Sarajeva(BiH) i nakon 3 pobjede i 1 poraza u finalu je osvojila srebrno odličje uz ekipno zlato cijele reprezentacije!! Čestitamo Petra Horvat!